Chata Jana

ubytovanie Prichovice
 

Chata Jana / ubytovanie Prichovice

Chata Prichovice Jana
Vitajte na chate Jana v Krkonošiach! Svoj čas tu môžete buď krásne prolenošit alebo naopak Vám deň bude pripadať krátky, ak by ste chceli využiť všetkých aktivít, ktoré Vám toto krásne miesto ponúka.

Chata Jana Ubytovanie
Chata Jana je moderné rekreačné zariadenie vhodné pre rekreáciu rodín s deťmi, pre organizovanie škôl v prírode, lyžiarskych kurzov a ozdravovacích pobytov skupín i jednotlivcov. Kapacita chaty Jana je 30 lôžok a ubytovanie je možné v 2, 3, 4 a 9 lôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením. Relaxujte po namáhavom dni v priestrannej spoločenskej miestnosti s televízorom, videom a satelitom, naberte silu po športovom výkone, a vychutnajte blízkosť prírody.

Chata Jana Služby
Chata Jana je postavená na rozhraní Krkonôš a Jizerských hôr a ponúka celodenné stravovanie. Hostia sa môžu tešiť chutnej domácej kuchyni. Pre chvíľky zábavy s priateľmi je k dispozícii barová miestnosť s krbom a vonkajšie ohnisko s grilom. V detskom kútiku nájdete hojdačky, kolotoč, šmýkačky a pieskovisko. Príďte si zašportovať a zahrajte si tenis, volejbal, nohejbal, alebo sa osviežte vodou v príjemnom vonkajšom bazéne. Parkovanie je zabezpečené v bezprostrednej blízkosti hotela Chata Jana.

Ubytovanie na horách Chata Jana Okolie
Celý areál je na kľudnom mieste, dobre prístupnom autom aj autobusom. Terén je v zime ideálny pre bežkárov i zjazdové lyžovanie (lyžiarsky vlek je cca 50m od chaty, večerné lyžovanie), v lete pre pešiu turistiku, cykloturistiku i kúpanie v prírodnom bazéne.

Chata Jana Tipy na výlet
Naplánujte si skvelú dovolenku a navštívte počas pobytu na chate Jana tieto miesta: Rozhľadňa Štěpánka; Harrachov - skláreň, múzeum, vodopády Mumlava; Divadlo Vysoká nad Jizerou, Korenov - technická pamiatka zubačka, múzeum; Roztoky u Semil - vodný mlyn; Navarov - zrúcanina hradu; Zámok Vrchlabí; Bozkovské dolomitové jaskyne; chránená krajinná oblasť Český raj.
Chata Prichovice Jana - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýChata Prichovice Jana - Pri hotely je vlastné parkoviskoChata Prichovice Jana - k dispozícii letná terasaChata Prichovice Jana - krytý bazén v hoteliChata Prichovice Jana - Televizor má príjem satelitných  programůChata Prichovice Jana - Izby s vlastnou kúpelkouChata Prichovice Jana - Izby s vlastnou toaletouChata Prichovice Jana - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: